Movies
Ratings
538
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
EternalsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
The TruthRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5