Movies
Ratings
325
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 3.0
DreddRated ★ 2.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 3.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.5
The 5th WaveRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.5
The Lone RangerRated ★ 3.5
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 3.0