Titles you rated
Queen MantisRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
JirisanRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Touch Your HeartRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Lupin Part 2Rated ★ 3.5