Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 4.5
Midnight MassRated ★ 3.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0
Skam Season 3Rated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5- MirandaRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Nirvana in FireRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5