Movies
Ratings
53- BlackRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0