Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Sadako 3DRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5