Movies
Ratings
22
The KingRated ★ 3.0
MisbehaviorRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5