Movies
Ratings
722
West Side StoryRated ★ 2.5- The WickedRated ★ 4.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of SnowRated ★ 5.0
DumboRated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 4.5
- Doraemon: Nobita and the Winged BravesRated ★ 4.0
- 2112: The Birth of DoraemonRated ★ 4.0
Doraemon the Movie: Nobita's New Great Adventure Into the Underworld - The Seven Magic UsersRated ★ 4.0