Series
Ratings
64
GoblinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 3.0
Ashley Madison: Sex, Lies & ScandalRated ★ 3.5
The Man with 1000 KidsRated ★ 3.5
Worst Ex EverRated ★ 4.0- Worst Roommate Ever Season 2Rated ★ 4.0
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.5
Bad Surgeon: Love Under the KnifeRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 4.5