Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5