Titles you rated
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 3.0
Waltz with BashirRated ★ 1.5
Kirikou and the SorceressRated ★ 3.0
ParaNormanRated ★ 2.5- Green DaysRated ★ 3.0
The Iron GiantRated ★ 3.5
We Can Do ThatRated ★ 3.0
I Killed My MotherRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 4.5
The Kings of SummerRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0