Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 2.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Mrs. PepperpotRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 2.0- The LandRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0