Titles you rated
- Love Your EnemyRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 3.5
Gogh, The Starry NightRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 3.5
Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5
Nana Tour with SEVENTEENRated ★ 3.5
When the Weather is FineRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0