Series
Ratings
142
The 8 ShowRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The Devil's PlanRated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.5
MasterChef KoreaRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5- RNARated ★ 2.5
- Hello, God!Rated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 4.0
Real MenRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.5- Unanswered questionsRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
- TruthRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.5