Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Believer 2Rated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 1.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 4.5