Titles you rated
The Girl on a BulldozerRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
The ClassicRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 1.0
The Night OwlRated ★ 1.0- HeroRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 1.5
The MercilessRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5