Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The HostRated ★ 1.5
TakenRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0