Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Lawless LawyerRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Your HonorRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
Master in the House Season 1Rated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
My Only OneRated ★ 2.5
My Strange HeroRated ★ 3.0