Series
Ratings
29
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Russian DollRated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5