Titles you rated
DunkirkRated ★ 3.0
FuryRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0