Movies
Ratings
21
GravityRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0