Series
Ratings
75
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The Most Hated Man on the InternetRated ★ 3.5
I Just Killed My DadRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5