Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
London Has FallenRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.5
JigsawRated ★ 3.0
CourageousRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0