Series
Ratings
112- A Bluebird Has ItRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.5
MistyRated ★ 2.5- The Path to GloryRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
The Great White TowerRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
Justice PaoRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.5
Mr. BeanRated ★ 3.5