Movies
Ratings
109
No ReservationsRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0