Titles you rated
HarmonyRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 0.5- Take OffRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0