Titles you rated
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0