Series
Ratings
33- Neko ZamuraiRated ★ 3.5
- Akai YubiRated ★ 2.5
- SkinsRated ★ 2.0
- Neko ZamuraiRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 2.5
ShinzanmonoRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5
The MentalistRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.0