Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 1.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 2.0
AliensRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0