Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
BoltRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The Last ExorcismRated ★ 1.0
MadagascarRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0