Titles you rated
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
365 DaysRated ★ 2.0
Jesters: The Game ChangersRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5