Movies
Ratings
676
SnowdenRated ★ 4.5
Too Young To Die!Rated ★ 4.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
Resident Evil: DamnationRated ★ 4.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 4.0
American History XRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5- Love Strikes!Rated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
John QRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0