Series
Ratings
140
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Pop Team EpicRated ★ 5.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0- WhitechapelRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- WhitechapelRated ★ 4.0