Movies
Ratings
1160
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
Blue BeetleRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The SeatRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 1.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0