Movies
Ratings
18
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0