Series
Ratings
140
Master's SunRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Noragami AragotoRated ★ 5.0
Marumo's StoryRated ★ 5.0- BonobonoRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0