Titles you rated
American PsychoRated ★ 3.0
HellraiserRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.0
AlienRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
CubeRated ★ 5.0
MossRated ★ 1.0
OrphanRated ★ 4.0