Series
Ratings
47
A Model FamilyRated ★ 3.5- Yeonu's SummerRated ★ 3.5
- LA ArirangRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 4.5
Road No. 1Rated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 1.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Honest LivingRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 1.0
The Joseon GunmanRated ★ 2.5
MRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0