Titles you rated
SnowballRated ★ 2.5
RipplesRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
DecibelRated ★ 1.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.5
MalenaRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0