Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 1.5
The World of LoveRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.5
Green NightRated ★ 1.0
Bad MomsRated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 1.5
Killing RomanceRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 2.0
The Half of ItRated ★ 4.5