Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
No Time to DieRated ★ 5.0
Guns AkimboRated ★ 1.5
AnnaRated ★ 4.5
FocusRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Lego Movie 2: The Second PartRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.5
The AccountantRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 2.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 1.5