Movies
Ratings
115
ElementalRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Last ChristmasRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5