Titles you rated
- Major Season 6Rated ★ 5.0
- Initial D: Fifth StageRated ★ 5.0
- Initial D EXTRA STAGE 2Rated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 5.0
Strike the Blood Season 1Rated ★ 5.0- The World God Only Knows IIRated ★ 5.0
- Initial D EXTRA STAGE 1Rated ★ 5.0
- Initial D: Fourth StageRated ★ 5.0
- Major Season 5Rated ★ 5.0
- Major Season 4Rated ★ 5.0
- The World God Only KnowsRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Major Season 3Rated ★ 5.0
Major Season 2Rated ★ 5.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 5.0- 頭文字D: Third StageRated ★ 5.0
- Initial D: Second StageRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
Major Season 1Rated ★ 5.0
Noragami AragotoRated ★ 5.0