Series
Ratings
24
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0