Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Another FamilyRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0