Movies
Ratings
33
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
French KissRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Life as We Know ItRated ★ 4.0
Definitely, MaybeRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.5
Leap YearRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
You've Got MailRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0