Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 1.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 2.0