Movies
Ratings
50
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
FriendRated ★ 1.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.0
Sin CityRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 1.0
Corpse BrideRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0