Series
Ratings
339- HyoukaRated ★ 5.0
- The WitcherRated ★ 4.0
- Grey's AnatomyRated ★ 3.0
- BridgertonRated ★ 3.5
- Your Lie in AprilRated ★ 5.0
- Save MeRated ★ 4.0
- 100 Days My PrinceRated ★ 4.0
- The Good DoctorRated ★ 3.5
- Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
- DexterRated ★ 5.0
- Anne with an ERated ★ 5.0
- We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
- Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
- The Great Escape 2Rated ★ 4.0
- StrangerRated ★ 5.0
- The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
- It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
- WandaVisionRated ★ 5.0
- You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
- Stranger ThingsRated ★ 5.0