Titles you rated
Lethal Weapon 2Rated ★ 5.0
The VisitorsRated ★ 1.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 2.0
ColombianaRated ★ 2.0
John CarterRated ★ 1.0
This Means WarRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
ThorRated ★ 4.0
BraveRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0